Kancelaria

Co warto wiedzieć o mojej kancelarii adwokackiej?

W szerokiej gamie usług naszej Kancelarii adwokackiej znajdą Państwo sprawy związane z prawem cywilnym i prawem karnym.

Prowadzone przez nas zlecenia dotyczą takich dziedzin prawa jak prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo zobowiązań, prawo handlowe i gospodarcze. Zajmujemy się również windykacją należności i dochodzeniem odszkodowań.

Profesjonalnie wykonywane usługi kierujemy za równo do osób fizycznych, jak i prawnych. Prowadzimy doradztwo prawne w kwestiach indywidualnych, a także stałą obsługę prawną, związaną działalnością gospodarczą Państwa firm. Nasze wynagrodzenie bazuje na rodzaju danej sprawy i na czasie potrzebnym do jej wykonania. Ceny ustalane są indywidualnie, po pierwszej konsultacji sprawy z klientem, proponując różne formy rozliczeń: od ryczałtowych, przez godzinowe, aż do form mieszanych.

Gwarantujemy Państwu, że wysoki poziom naszych usług jest każdorazowo efektem ciężkiej pracy, gromadzonej przez lata wiedzy i praktyki. Zawsze staramy się o komfort klienta, jak i o skuteczność naszych działań. Łączymy rzetelność i profesjonalizm z dbałością o detal i dyspozycyjnością. Wierzymy, że odpowiednie podejście do danej sprawy i dobór konkretnych rozwiązań prawnych są kluczem do sukcesu.

310

Ukończonych spraw

10

Lat doświadczenia


Jak oceniane są umiejętności mojej kancelarii adwokackiej?

  • Terminowość89%
  • Kompleksowość83%
  • Ceny usług prawnych91%
  • Obsługa93%
Strona używa plików cookies
Ok